Modra Stijena jedan od najuspješnijih izlagača na ovogodišnjem Mostarskom sajmu

Dodjelom priznanja najuspješnijim izlagačima 26. međunarodnog sajma gospodarstva završen je službeni dio programa ovogodišnjeg Mostarskog sajma. Prema izboru stručno-ocjenjivačkog suda Mostarskog sajma, jedan od 10 najuspješniji izlagača na sajmu je i Modra Stijena d.o.o. Priznanja i zahvalnice najuspješnijima uručila je direktorica Mostarskog sajma Dalfina Bošnjak, koja se tom prigodom zahvalila svim izlagačima što su svojim nastupom uveličali Mostarski sajam, zaželjevši im puno uspjeha u daljnjem radu i pozvavši ih da i dogodine dođu na 27. međunarodni sajam gospodarstva Mostar.

Na našem štandu u Paviljonu broj 2 posjetitelji su imali priliku pogledati najnovije trendove iz svijeta kamena i keramike, kao i proizvode iz naše vlastite proizvodnje. Pozornost prolaznika privlačio je prekrasan kameni stol u potpunosti izrađen od talijanskog mramora Botticina, te stol od poludragog kamena Opal White, ali i veliki formati keramike koji se koriste za oblaganje zidova, izradu kuhinjskih ploča i izradu namještaja.

Na ovogodišnjem sajmu predstavilo se oko 800 izlagača u dva velika uređena zatvorena paviljona te na vanjskom dijelu, ukupne sajamske površine od preko 30.000 metara kvadratnih.

Međunarodni sajam gospodarstva je bio popraćen mnoštvom poslovnih foruma, bogatim konferencijskim programom i B2B susretima, na kojima su gospodarstvenici imali priliku razmijeniti iskustva, proširiti krug poslovnih poznanstava, unaprijediti vlastito poslovanje kroz sklapanje poslovnih ugovora.

Ova iznimno posjećena gospodarska manifestacija je posljednjih godina postala prepoznatljiv brend ne samo Mostara, nego i cijele regije, te je nezaobilazan događaj u svim kalendarima gospodarskih sajmova.

Mostarski sajam stvara čvrste veze između gospodarstvenika s područja regije, ali i šire, te iz godine u godinu bilježi veliku posjećenost. Po broju izlagača i posjetitelja je svakako najuspješnija sajamska izložba u Bosni i Hercegovini, ali i šire, stoga je iznimna čast ponijeti ovu titulu.

Osim Modroj Stijeni, nagrada je dodijeljena i sljedećim izlagačima: Republika Italija – Italian Trade Agency i Veleposlanstvo Italije, Pirnar d.o.o Bosanski Petrovac, Ovnak d.o.o. Vitez, JP Hrvatske telekomunikacije d.d. Mostar, BH Telecom d.d. Sarajevo, Guma M d.o.o. Mostar, Julius Meinl BH. d.o.o. Ljubuški, Comtrade Distribution d.o.o. Sarajevo i Lager d.o.o. Posušje.

Podijelite na društvenim mrežama

Kamen za oblaganje vanjskih površina

Kako se na vrijeme pripremiti za sezonu grijanja – ključne prednosti ranog planiranja grijanja doma

Koju boju odabrati za radnu ploču?

Tražite nešto? Nema problema, upišite pojam za pretragu